Līga Alberliņa

2003.

gadā, atrodoties īstajā laikā un īstajā vietā, sāku darboties grāmatvedības jomā, apgūstot grāmatvedību praktiskā ceļā un patstāvīgi paplašinot savas zināšanas par nodokļu likumdošanu. Mana iniciatīva, neatlaidība un “urbšanās līdz saknei” ir likusi augt un attīstīties. Šajā laikā paralēli darbam ir iegūts maģistra grāds ekonomikā un iegūts starptautiski 29 Eiropas valstīs atzīts grāmatveža Kompetences sertifikāts. Esmu Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas biedrs.

2010.

gadā paralēli algotam darbam nodibināju savu uzņēmumu SIA BRUTO 7, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem un konsultē klientus nodokļu, grāmatvedības un darba likumdošanas jomā, sagatavo dokumentus un konsultē par uzņēmumu reģistrāciju un likvidāciju.

Četrus gadus darbojos darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu sniegšanas jomā, kur viens no maniem galvenajiem darba rīkiem bija Darba likums. Pa šiem gadiem Darba likumu esmu iemīlējusi un pārzinu to ekspertes līmenī.

 

Man ļoti patīk darbs ar cilvēkiem, un manas nozīmīgākās vērtības ir atbildība, kvalitāte, punktualitāte un uzticamība. Ņemot vērā šo īpašību kopumu, savus pakalpojumus sniedzu ar pievienoto vērtību un individuālu pieeju katram klientam, jo patīk procesus un lietas skatīt kopumā. Ar sapratni uzklausu klienta vēlmes, idejas un piedāvāju attiecīgu risinājumu. Rodu veiksmīgus risinājumus dažādās nestandarta situācijās.

 

Iedziļinoties un “rokot” līdz saknei, ātri apgūstu nianases un man ķļūst garlaicīgi. Tas paver ceļu jaunām iespējām sevi pilnveidot. Jaunākais izaicinājums ir attīstīt mediatora prasmes un kļūt par sertificētu mediatoru.